درمرداد 96 در مراسمی دوستانه و صميمي ايرج يزدان بخش ميزبان يکي ديگر از فرزندان بازنشسته اش شد .
بدون شک هر زمان اسم خليل طاهري مسئول صندوق قرض الحسنه شرکت برده مي شد صفت بارزايشان صبوري، متانت و روي گشاده ايشان پيش چشم مي آيد.27 سال خدمت صادقانه او در گروه صنعتي پارت لاستيک وي را نمونه کامل يک انسان صادق ارزيابي مي کند . دريکي ازروزهاي مرداد ماه خليل طاهري به دعوت رئيس دفتر مديرعالي گروه با يک سبد گل و شکلات به ديدار مدير عالي آمد. اولين جمله اي که پدر معنوي گروه در ديدار با ايشان گفتند اين بود که کساني که با صداقت براي اين مجموعه زحمت کشيدند شايسته تقدير و تکريم هستند.در اين جلسه پر از عشق و مهرباني تحريريه ستاره دانايي گپ و گفتي با جناب آقاي طاهري داشتند.
ستاره دانايي : آقاي طاهري از چه سالي در گروه استخدام ودر کدام شرکت و واحد مشغول به کار شديد ؟از سال 69 و در پارت لاستيک چاهشک در قسمت ساخت آميزه کامپاندي استخدام شدم.
ستاره دانايي: در طول مدت خدمتتون در چه واحدهايي کار کردين؟ من در واحد کنترل کيفت و کاليبراسيون هم بودم يک مدت کوتاهي هم در واحد توليد.
ستاره دانايي: متولدچه سالي هستيد و چند فرزند داريد؟
متولد1343 هستم و دوپسر دارم مهران متولد سال 70 که دانشجوي رشته اقتصاد و حميد متولد سال 76 دانشجوي حقوق است .
ستاره دانايي:لطفا يکي از خاطرات اين چند سال کار در گروه رو برامون تعریف کنید؟
تک تک روزهاي اين دوره کوتاه 27 ساله لبريز از خاطرات شيرين و آموزنده سپري شده است. ابتداي خدمت و در مدتي که به دليل مشکل يکي از همکاران در شيفت2 مشغول انجام وظيفه بودم، خدمت جناب آقاي يزدان بخش رسيده و از فرمي که مي توانست در ابعاد کوچکتر طراحي مي شد انتقاد کردم ولي ايشان با بزرگ منشي فرمودند: پسرم اين فرم به گونه اي طراحي شده که شما بتوانيد اطلاعات لازم را به راحتي در آن ثبت کنيد و چشم تان خسته نشود.
همين جمله کوتاه کافي بود تا درک کنم در مجموعه ای افتخار خدمت دارم که سکاندارش دلي به وسعت اقيانوس دارد و بيش از آنکه منافع خودش را در نظر بگيرد به فکر کارمندانش است.
ستاره دانايي: از 27 سال کار در گروه رضايت داشتين؟
خوشحالم که در اين گروه به افتخار بازنشستگي رسيدم و از تمامي مديران ارشد اين شرکت تشکر مي کنم. زندگي با عشـــق یکی از درس هايي است که آقای یزدان بخش به من آموختند.
ستاره دانايي: به عنوان فردی که بيشتر سال هاي خدمتش را در گروه سپري کرده است مهمترين ويژگي که باعث دلگرمي يک نيرو مي تواند باشد چه چيزي هست؟
پارت لاستيک واقعا خونه دوم من بود . شرکت راخيلي دوست داشتم وتمام خوبي هايي که آقاي يزدان بخش در حـق من داشتند را از ياد نمي برم .هميشه باعث افتخار من بوده که در اين مجموعه کار مي کنم. به دليل اين که علاوه بر مسائل کاري شرکت به وجود خود فرد هم اهميت مي دهد.
ستاره دانايي: از دوران خدمتتون و از زندگيتون راضي هستيد؟
من تمام تلاش خودم را در زمينه خوشبختي خانواده انجام دادم.بله از زندگيم کاملا راضي هستم. اميدوارم از اين به بعد هم با سربلندي به زندگيم ادامه دهم.
ستاره دانايي از شما همکار با اخلاق تشکر مي کند و آرزوي موفقيت براي شما و خانواده محترمتان دارد.
لوح و هديه اي به رسم يادبود توسط جناب آقاي يزدان بخش به ايشان اهدا و عکس يادگاري براي ثبت در دفتر خاطرات گروه گرفته شد.
به اميد اين که تک تک همکاران گروه پارت لاستيک قدر فضاي کاري صميمي و با عشق را دانسته و سربازان مخلصي براي فرداي اين آب و خاک باشند.
به قلم:آتنا طوسیان