فروشگاه فرادون با ارائه مجموعه متنوعي از اقلام در گروههای مختلف شامل مواد غذايي، سبزيجات تازه ،گل، تنقلات ، سلامت و بهداشت پوست و مو و... با کيفيت و قيمت مناسب و با تاکيد بر پوشش تمامي مزاياي فروش اينترنتي در کنار ايجاد فرصت خريد بصرفه براي خريداران، با رويکردي تخصصي در حوزه غذايي و اکنون ديجيتال و لوازم خانگي در حال تکميل سبد محصولات خود مي باشد. تيم اجرايي فروشگاه فرادون تلاش خود را دارد تا در کوتاهترين زمان ممکن مزيت هاي خريد از سبد متنوع کالاها را در کنار فرصت هايي همچون خريد اعتباري و مدت دار براي پرسنل گروه صنعتي پارتلاستيک فراهم آورد.محصولات قابل عرضه در فروشگاه اينترنتي فرادون در حال حاضر بيش از 350 قلم کالا مي باشد که تعداد آن به صورت مداوم در حال افزايش مي باشد:
- سبزيجات تازه و ميوه هاي آبميوه گيري
-انواع سالاد
-تنقلات و آجيل و خشکبار
- لوازم التحرير
- مواد غذايي پرمصرف
- غذا هاي گرم و سرد
- سبد گل، تاج گل و...
-محصولات بهداشتي مراقبتي پوست و مو
- کالاهاي ديجيتال و لوازم خانگي
سياست قيمت‏گذاري در فرادون مبتني بر اصول مشتري مداري و احترام به حقوق مصرف کننده است.قیمتهاي ارائه شده براي کالاها در فرادون قیمتهاي خرده فروشي است که غالباً توسط توليد‏کننده ویاتامینکننده آن محصول به صورت مصوب تعيين شده است ،فرادون براي رضايت مشتريان سعي کرده است که کليه کالاها داراي تخفيف از قيمت مصرف کننده باشد و اين ميزان تخفيف بستگي به ميزان حاشيه سود از قيمت خريد دارد. فرادون با سياست قيمت گذاري درصد مشخص از قيمت خريد مابقي را به مشتريان خود خواهد داد .ساير کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنين کالاهاي مشابه در بازار تعيين قیمت می شوند.
قيمت کليه محصولات با احتساب ماليات بر ارزش افزوده است و مشتري مبلغ جداگانه‏اي بابت ماليات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمیکند و هزینههاي ارسالکالا بسته به شرايط سفارش که در فرم سبد خريد اطلاع ‏رساني می‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه و يا رايگان باشد.لازم به ذاکر است خريد هاي بالاي 100 هزار تومان شامل ارسال رايگان خواهند بود.
تخفيف بيشتر براي خريدهاي نقدي
بر اساس سياست تعريف شده، قيمت فروش کالا از طريق سايت فرادون براي کليه خريداران مشمول تخفيف خواهد بود که براي بهره مندي خريداران از تخفيف بيشتر و فراهم شدن امکان خريد به صرفه تر، از اين پس تخفيف بيشتري به خريدان نقدي اقلام فروشگاه در قالب امتياز خريد نقدي با قابليت تبديل به بن تخفيف براي خريدهاي بعدي اعطاء مي گردد که خريدار بر اساس تمايل خود مي تواند در بازه تعيين شده، تماما یا بخشي از آن را استفاده کند.
امکان پرداخت اقساطي ويژه همکاران گروه
به منظور سهولت و رفاه بيشتر همکاران گرامي گروه، فرادون امکان خريد اعتباري ماهانه با بازپرداخت اقساط حداکثر سه ماهه را در شرايط فعلي فراهم کرده است.
همکاران گروه مي توانند کليه خريد هاي روزانه و يا ماهانه خود را به صورت اعتباري و تا سقف 1/000/000 ريال بدون پرداخت وجه انجام دهند. در پايان ماه در صورتيکه مجموع خريد هاي فرد در آن ماه بيشتر از 50 هزار تومان باشد بازپرداخت آن در قالب اقساط سه ماهه (بدون هزينه اضافي) و در غير اين صورت از حقوق همان ماه کسر خواهد شد.
شايان ذکر است از پايان سال 95 امکان ارائه کالاهاي ديجيتال و لوازم خانگي با شرايط خريد اعتباري ويژه با قيمت هاي بسيار مناسب براي همکاران فراهم شده است و لازم است تا عزيزاني که تمايل به استفاده از اين امکان را دارند براي افزايش سقف اعتباري خود در اين خريد ها فرم مربوطه را از سايت دريافت و سيکل اخذ تاييديه آن را از طريق واحد اداري و مالي شرکت متبوع خود پيگيري نمايند.
در حال حاضر با توجه به منابع تامين شده براي فروشگاه، خريد اعتباري ويژه کالاهاي ديجيتال و لوازم خانگي با پرداخت يک سوم مبلغ به صورت نقدي و الباقي آن کسر از حقوق طي 2 ماه متوالي خواهد بود (ملاک کسر از حقوق تاريخ پرداخت حقوق توسط شرکت مي باشد).