اندک زمانی از ایجاد اندیشه­ای جديد در گروه صنعتی پارت لاستیک برای بهره­گیری از فضای مجازی و تکنولوژی­های نوین اين حوزه برای حضور موثرتر در عرصه اقتصادی امروز نمی­گذرد که محصولات اين تفکر با حمایت مديران ارشد و تخصص همکاران مسئول، جايگاه خود را در اين فضا تثبیت می­کنند.
مجله خبری فرادون، خروجی دیگری از اين تفکر، با رويکرد تخصصی در حوزه تغذيه، سلامت و آشپزی پس از انتخاب برند فرادون جهت گروهی جدید از محصولات، پا به عرصه حضور گذاشت و پس از بررسی­های اوليه و بهره­گیری از توان متخصصین صنعت تغذيه و سلامت، تصميم گرفت تا تمرکز خود را بر پر کردن خلاء­های موجود در اين رابطه قرار دهد. توليد محتوایی که علاوه بر افزايش سطح آگاهی خوانده، بتواند به او برای اصلاح و تغيير در برنامه تغذيه‏ی شخصی و با تکيه بر پشتوانه های معتبر علمی و تجربی، یاری رساند.
در حال حاضر تیمی از کارشناسان علم تغذيه و سلامت با اين مجله در حال همکاری می­باشند تا محتوایی قابل قبول و در خور شما را فراهم آورند و آن را با ترکیب نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز، تکمیل نمایند. تعاملی که در گذر زمان ضمن پوشش موضوعات متنوع، می­تواند پایگاه دانشی ارزشمند از نظرات، تجربیات افراد در بکار­گیری توصیه­ها و دستورات اعلامی، دیدگاه‏های تجربی و حتی دستورالعمل های خاص مخاطبین برای بهبود باشد و قطعاً با تکيه بر اين پشتوانه، گامهای لازم برای تبدیل سایت به مرجعی معتبر در حوزه غذا را زمینه سازی نماید.
بخش­های پیش بینی شده شامل:
دستور پخت غذا: در این بخش تلاش بر آن است تا علاوه بر آموزش پخت انواع غذاهای ایرانی، غذاهای یبن المللی، پیش غذا، دسر، کیک و شیرینی به صورت ویژه به آموزش تهیه غذاهای رژیمی و غذاهای مخصوص گیاه خواران با تمرکز بر میزان کالری غداهای طبخ شده، پرداخته شود.
تغذیه و تندرستی: مهمترین مباحث علم تغذیه از قبیل میزان کالری مواد غذایی، خواص میوه­ها و گیاهان دارویی و تغذیه در دوران بارداری و همچنین مقالات و اخبار حوزه تندرستی شامل درمان­های طبیعی و سلامت روان در این بخش منتشر خواهد شد.
رژیم غذایی و تناسب اندام: در این بخش مطالبی با پشتوانه علمی در خصوص کاهش/ افزایش وزن، تناسب اندام و همچنین تمزینات ورزشی موثر در این حوزه انتشار خواهد یافت.
تجربه مخاطبین: اطلاعات ارائه شده در فرايندی تعاملی با خوانندگان تبدیل به بخشی جديد تحت عنوان تجربه مخاطبین خواهد شد که در آن تجربیات شخصی افراد در بکارگیری توصیه­ها و دستور العمل­های ارائه شده به اشتراک گذاشته خواهد شد.
همچنین جهت سهولت در مرور مطالب اين مجله، اپلیکیشن موبایل مبتنی بر آخرين تکنولوژی­های روز را در حال تدارک هستیم تا شما را به ساده­ترین روش با اين نشریه در تعامل و ارتباط نگه داريم.
حضور در اين مسیر سخت و مسئولیت در آن سنگین خواهد بود و صد البته ما در ابتدای مسیر و با تجربه ای اندک، قطعا" همراهی شما می­تواند در تسریع فرایند تکامل آن نقش موثری ایفا کند.
با ما از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در ارتباط باشید.