رشد و گسترش ارتباطات در بسترهای نوين آن ازجمله اينترنت، فرصت های جديدی را در اختيار انديشمندان و تلاشگران عرصه علم و صنعت قرار می دهد تا بتوانند بر بستری نوين و مبتنی و بر خلاقيت ها و نوآوری های قابل عرضه بر آن، اطلاعات، تجربه، دانش، محصول و توانمندی خود را ارائه و همزمان به مطالب باارزش ديگر دسترسی يابند. روند گسترش وب سايت های تخصصی و ارائه مباحث علمی و کاربردی، نشان از علاقه مندی و اهميت اين کانال ارتباطی در فضای اقتصادی و اجتماعی امروز دارد.

 

گروه صنعتی پارت لاستيک به عنوان يکی از فعالين صاحب نام و متخصص در بخش های مختلف صنعت لاستيک و پلاستيک با تکيه بر دانش و تجربه بيش از 25 سال فعاليت خود در اين صنعت و به پشتوانه مرکز آموش علمی کاربردی خود که در سال های اخير با تلاش متوليان آن به يکی از مراکز تخصصی آموزشی و انتقال تجربه در صنعت پليمر تبديل شده، اقدام به پايه گذاری حرکتی تخصصی در فضای مجازی جهت نشر و تبادل اطلاعات با ارزش با رويکرد تخصصی پليمر نمود و بر اساس اين ديدگاه پروژه پورتال مرجع پليمر بازار ايران با چشم اندازی دقيق و برای طيف گسترده ای از مخاطبين تعريف و برنامه اجرايي آن آغاز گرديد.

چشم انداز

¡      پورتال مرجع اطلاعات تخصصی پليمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و توليدی در بازار ايران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالين و متقاضيان در عرصه داخلی و بين المللی

—

ماموريت

¡      ايجاد شاخص های لازم بمنظور کسب عنوان پورتال مرجع حوزه پليمر بازار ايران شامل محتوی علمی، اقتصادی و کاربردی

¡      ارائه محتوی به زبان فارسی و انگليسی برای مخاطبين داخلی و خارجی

¡      امکان معرفی توانمندی های متخصصين و فعالين حقيقی و حقوقی حوزه پليمر

¡      امکان تعاملات B2B  و B2C بين اعضاء و مراجعين پورتال در ارتباط با حوزه های تخصصی تحت پوشش

¡      ايجاد فرصت های مناسب اقتصادی، علمی و تجاری برای سهامداران، اعضاء و مراجعه کنندگان به پورتال

¡      فراهم سازی فضای تبليغات تخصصی در حوزه پليمر

¡      رعايت کامل قوانين حوزه انتشار محتوی و حفظ حريم خصوصی ذينفعان و حقوق دسترسی

 

فاز اول اين پروژه شامل بخش های اطلاعاتی مختلف از جمله علمی، تخصصی، پايه، معرفی کتاب، اخبار و اطلاعات لحظه ای، لينک های مفيد به مراکز تخصصی، نمايشگاه های تخصصی، آمار های گمرک و ... در قالب دسته بندی های علمی پژوهشی، اخبار، اقتصادی، تکنولوژی، رسانه و رويداد از آدرس www.polympart.com در دسترس قرار گرفته و سعی می شود تا با بهره گيری از توان متخصصين تمام وقتی که به اين پروژه مرتبط شده اند، به صورت روزانه با محتوی جديد بروز گردد تا با سرعت مناسب در جهت حرکت به سوی اهداف تعريف شده گام بردارد. پروژه های جاری و پيشبینی شده در دانشگاه پارت لاستيک نيز بخش ديگری از محتوی جاری است که فرصت مشارکت و همکاری در اين فعاليت ها را برای علاقه مندان متخصص در قالب فعاليت پژوهشی و دانشگاهی و يا پروژه های صنعتی فراهم می آورد.

در فاز های تکميلی اين پروژه بخش پروفايل حقيقی و حقوقی با تاکيد بر ايجاد بانک اطلاعاتی تخصصی از فعالين اين صنعت در حال تکميل می باشد که در آينده نزديک آماده ارائه خدمات دهی خواهد بود. همچنين برای ايجاد فضای بحث و تبادل انديشه در بخش های تخصصی فروم اختصاصی پيشبينی و اجرا خواهد شد تا با ارائه مجموعه ای از قابليت ها و خدمات هرچه بيشتر بر رونق و اثر بخشی محتوی تخصصی اين پورتال افزود. همچنين در نظر است تا خلاصه ای از مطالب منتشر شده در سايت، در بازه های چاپ نشريه ستاره دانايي، تهيه و در اختيار نشريه جهت اطلاع رسانی قرار گيرد.

 

مشتاقانه منتظر نظرات، مقالات و مشارکت شما عزيزان جهت افزايش غنای محتوی ارائه شده، هستيم و اميدواريم همچون ساير اقدامات ديگرمان در گروه صنعتی پارت لاستيک بتوانيم با همراهی شما در اين راه نيز موفق و سربلند باشيم و گامی ارزشمند در جهت ارتقاء دانش، انتقال تجربه و نهايتا" خدمت در راستای رسالت اجتماعی خود ايفا کنيم.

 

دبيرخانه پليم پارت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید