امروزه گسترش رسانه هاي ديجيتال و امکان تبادل اطلاعات از طريق فضاي مجازي باعث به وجود آمدن تعادل اقتصادي ميان کاربران اينترنت، شرکت ها و سرمايه گذاران مختلف شده است. قابليتهايي که تجارت وخريد و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتي خودجداکرده و دنياي تازه اي را به روي تاجران و مشتريان بازکرده است.
طي سال هاي اخير بيشترکاسبان از طريق اينترنت براي انجام تجارتشان استفادهمی کنند. اين فرايندشامل خريد و فروش کالاها و خدمات است.فروش اينترنتي هم اکنون بخش عمده اي از فروش ها را به خود اختصاص داده است و بيشترخرده فروشان بزرگ عضو اين دسته هستند.
فروشندگاني که تنها فروش آنلاين دارند درحال رشد هستند و ميليون ها نفربطور منظم به فروش آنلاين رسيده اند. از اجناس دسته دوم گرفته تاصنايع دستي،مواد غذايي و ... به معاملات آنلاين روي آورده اند.
مشتريان دلايل متعددي براي خريداينترنتي عنوان مي کنند. بسياري از اين دلايل به خصوصيات منحصربه فرد محيط اينترنت مثل دسترسي جهاني به کالا و خدمات وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات،امکان مقايسه کالاها با يکديگر و قيمت هاي آن ها،صرفه جويي در زمان، انعطاف پذيري در زمان خريد، عدم نياز به تحرک فيزيکي، وجودقيمت هاي رقابتي، تنوع محصولات و سهولت در سفــــــارش خريد برمي گردد. درواقع مي توان عمده ترين مزيت خريداينترنتي را راحتي و سهولت آن دانست. به اين ترتيب خــــــريد مجازي مي تواندجايگزين واقعا مطلوبي براي خريد حضوري باشد.
چند ماهي از حضور فروشگاه اينترنتي فرادون که به همت و پشتوانه تيم داخلي گروه فرايند شکل گيري و توسعه آن در حال انجام است، در اين عرصه مي گذرد و همکاران گرامي گروه صنعتي پارت لاستيک نيز مدتي است با اين فناوري براي خريد بخشي از محصولات جديد گروه در تعامل بوده اند. فروشگاهي که با تاکيد بر پوشش تمامي مزاياي فروش اينترنتي در کنار ايجاد فرصت خريد بصرفه براي خريداران، با رويکردي تخصصي در حوزه غذايي در حال تکميل سبد محصولات خود مي باشد. تيم اجرايي فروشگاه فرادون با تمام تلاش خود، بر آن است تا در کوتاهترين زمان ممکن مزيت هاي خريد از سبد متنوع کالاها را در کنار فرصت هايي همچون خريد اعتباري و مدت دار براي پرسنل گروه صنعتي پارت لاستيک فراهم آورد راهي که پيمودن آن بدون حمايت و توجه تک تک شما عزيزان قطعاً سخت و طولاني خواهد بود.
منتظر پيشنهادات همکاري شما در بخش هاي تامين کالا، فروش و بازاريابي، توليد محتوي و ... از طريق کانالهاي ارتباطي ذيل هستيم:
تلفن: 05135410529
ايميل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید