روزهای سه شنبه هر هفته جناب آقای ایرج یزدان بخش در باغ شخصی خود میزبان عده ای از همکاران گروه صنعتی پارت لاستیک هستند.در این دورهمی صمیمانه همراه با برنامه نهار و گشت زنی در باغ هر هفته به معرفی کتاب نیز پرداخته می شود.
از آنجا که جناب آقای یزدان بخش مدیر عالی گروه صنعتی پارت لاستیک همواره به مطالعه تاکید ویژه ای داشته اند از اولین روزهای آغاز به کار شرکت پویا گستر کتابخانه ای دراین شرکت احداث گردیده که در حال حاضردارای بیش از 9000 جلد کتاب است و هر ساله تعداد قابل توجهی کتاب به این مجموعه افزوده می شود.
با راهنمایی جناب آقای یزدان بخش و همکاری اعضای تحریریه ستاره دانایی هر هفته یک کتـــاب انتخاب شده و به همکاران معرفی می شود.
یکی از قدیمی ترین نشریات موجود در کتابخانه مجموعه 123 جلدی کتاب هفته و کیهان هفته می باشد که اولین نسخه آن در سال 1340 زیر نظر آقای دکتر هشترودی منتشر گردیده و حاوی داستان های جذاب و متل ها و ضرب المثل های ایرانی می باشد.
داستان فیل در پرونده نوشته برانیسلاو نوشیج و مــرد توانا نوشته میگـــــل دواونامونو از داستانهای این مجموعه است که دریکی از سه شنبه های سبزمعرفی شده وهمراهان نشریه ستاره دانایی در صورت تمـــایل به مطالعه می توانند به کتابخانه گـــروه صنعتی پارت لاستیک واقع در شرکت پویاگستر مراجعه نمایند.